VIKO

VIKO
VIKO, заснована в 1966 році і куплена Джахіт Дурмаз і Ісмаїлом Алі Дагбаші в 1980 році, виробляє продукти та рішення, спрямовані на полегшення використання та передачі електричної енергії. Сам завод займає 60.000 м2 і знаходиться в Стамбулі.

В асортимент продукції VIKO входять: електричні вимикачі та розетки, подовжувачі, бокси під автомати, аксесуари, низьковольтне енергорозподільче устаткування, інтелектуальні лічильники, системи дистанційного зчитування лічильників і систем автоматизації будівель. VIKO, займає 331 місце в ISO TOP - 500 списку турецьких компаній, і експортує свою інноваційну продукцію в більш ніж 70 країн, а також є одним з провідних брендів в регіоні.

  90 % акцій VIKO, провідної компанії в галузі на сьогоднішній день, яка експортує свою інноваційну продукцію в більш ніж 70 країн, було придбано компанією Panasonic, яка в свою чергу прагне отримати вигоду з потенціалу росту і стратегічного положення VIKO в Туреччині, а також зміцнити свої позиції на ринках України, Росії, Центральної Азії, Близького Сходу, Африки та Європи через дану угоду.


Сайт производителя www.viko.com.ua

Розетки VIKO по оптовым ценам: Купить розетки

Удлинители VIKO по оптовым ценам: Купить удлинители

Коробки под автоматы (щиты для автоматов) VIKO по оптовым ценам: Купить коробки под автоматы


Неверный информационный блок

Неверный информационный блок

Неверный информационный блок

Ваша корзина пуста
AlfaSystems GoPro GP261D21